MEDICARE – Niezapominajka | Ośrodek Pielęgnacyjno-Opiekuńczy | Zakład Opiekuńczy Leszno

O nas

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczo-Rehabilitacyjny „Niezapominajka” zlokalizowany jest na leszczyńskich Antoninach.

W swojej ofercie zawiera specjalistyczne oddziały opieki długoterminowej, krótkoterminowej, dziennej oraz rehabilitacji ambulatoryjnej.

Nowoczesny
hotel i restauracja
Zakład
REHABILITACYJNY
Pensjonat
dla osób starszych

O nas

Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczo – Rehabilitacyjny „Niezapominajka”

            Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczo-Rehabilitacyjny „Niezapominajka” zlokalizowany jest na leszczyńskich Antoninach. Filia zamiejscowa (w Dąbczu) funkcjonuje jako NZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Niezapominajka”. W swojej ofercie zawierają specjalistyczne oddziały opieki długoterminowej, krótkoterminowej, dziennej oraz rehabilitacji ambulatoryjnej (szczegółowo opisane w zakresie usług). Świadczone w nich usługi to nie tylko specjalistyczna opieka lekarska, ale również fachowa opieka pielęgniarska, pomoc opiekunów medycznych, rehabilitantów, psychologów oraz terapeutów zajęciowych. Cenimy sobie wysoką jakość usług i życzliwą atmosferę przy nastawieniu na dobro Pacjenta.

         Bezpośrednimi adresatami świadczonych przez nas usług są nie tylko osoby w podeszłym wieku, ale także osoby młodsze – np. po przebytych urazach doznanych w wypadkach. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje nasz wykwalifikowany zespół oraz komfortowe warunki stworzone z myślą o Państwu.

           W tej szczególnej formie pracy z osobami chorymi, w podeszłym wieku, umęczonymi chorobami, cierpieniem dostrzegamy wartość integracji z otoczeniem społecznym. Stąd podjęta przez nas inicjatywa kompleksu gastronomiczno-rekreacyjnego (szczegółowo opisane w zakresie usług).

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!